м. Новоселиця, Новоселицька ОТГ, Чернівецький район, Чернівецька область

Музична сторінка

 

Святкування 8 березня у ЗДО “Дзвіночок” – це завжди дзвінкий сміх, щирі усмішки та трішки сліз радості в матусиних очах.

Вихователі, помічники вихователів, музичний керівник та весь колектив закладу організували й провели з дітками цікаві ранки до свята . Вихованці груп дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями, а саме – дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів, та неперевершеним дитячим артистизмом.

На святі звучали лагідні пісні про маму, бабусю, дитячий гумор, слова вдячності і любові – які розчулювали присутніх до сліз. У незвичайних та цікавих змаганнях брали участь не тільки діти, а й батьки. З раннього дитинства педагогічний колектив закладу бачить в кожній дитині її особистий талант і розкриває його у дитячому садку.

Свято пройшло цікаво і незвично. А результатом – стали незабутні враження, які приносять в душу малечі та їх матусь і бабусь красу , ніжність і сонячне тепло. 

 

Колектив ЗДО “Дзвіночок” вітає всіх з чудовим святом Мерцішор.
Це свято приходу весни, пробудження природи, розквіту життєвих сил .
Червоний- це здоров’я і любов, а білий – це чистота і світло.
Від щирого серця бажаємо всім здоров’я і любові, чистоти помислів, світла, яке б здолало будь яку темряву.

   Вихователі організували святкові заходи, ознайомили дітей зі звичаями, традиціями і культурою різних народів.
Свято принесло в душі малечі красу весни, ніжність квітів і сонячне тепло .

СЬОГОДНІ - ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ: ІСТОРІЯ, ТРАДИЦІЇ І ПОВІР'Я » Мошнівська  територіальна громада - інформаційний портал

З Днем Святого Миколая!

Традиції цього свята дуже давні. Особливо його люблять діти. Саме в ніч з 5 на 6 грудня Святий  Миколай чемним діткам приносить подарунки та солодощі й ставить їх під подушку. 

    Особливі надії на Святого Миколая покладали і вихованці ЗДО «Дзвіночок», бо щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель допоможе здійснити їхні заповітні мрії.

До цього свята малюки готувалися заздалегідь: вчили вірші, співаночки, рухливі ігри. На свято були запрошені діти усіх вікових груп. У святково прибраній залі діти подивилися цікавий мультфільм «Таємне життя Святого Миколая». Окрасою свята став прихід Святого Миколая, якого з нетерпінням чекали діти. І звичайно він прийшов не з пустими руками. Миколай  приніс солодощі для дітвори,   та побажав  їм бути  здоровими, добрими  та терп

лячими, і чекати його на наступний рік.

Сердечно бажаємо Вам, здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті. Нехай щедрий Святий принесе благополуччя, щастя, злагоду вашим родинам та мир рідній Україні.

Про художньо – естетичний розвиток дітей

«Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнку, фантазії, творчості»

В. Сухомлинський

Ефективним шляхом всебічного гармонійного розвитку особистості є залучення дошкільників до художньо-естетичної діяльності, яка включає зображувальну, музичну, театралізовану, художньо-мовну діяльність. Ці види діяльності виконують функцію позитивно-емоційного збагачення, викликають емоції радості, захоплення, натхнення, витісняють тривожність, почуття безпорадності.

Художньо-естетична діяльність задовольняє гостру потребу дітей у самовиявленні і є одним із найулюбленіших занять. У цьому виді діяльності дошкільники виявляють високу зацікавленість і, що важливо, невелику стомлюваність. Ці фактори позитивно впливають на емоційний стан, загальний психічний розвиток дитини і разом з тим ця діяльність – є засобом її всебічного розвитку дитини.

Одним із завдань художньо-естетичного розвитку є розвиток у дитини елементів творчості. Це допомагає дітям розкрити їх внутрішній світ, особливості сприймання та уявлення, інтереси та здібності.

Творчі здібності формуються у дітей поетапно. На початковому етапі здійснюється нагромадження знань та художніх вражень, набуття вмінь та навичок, що є необхідним для самостійної художньої діяльності. І лише на подальшому етапі стає можливим виникнення творчого задуму, пошуку художніх засобів.  Відповідно до вікових можливостей, діти у ЗДО “Вишиванка” переглядають лялькові вистави, самостійно включаються в творчих процес та виконують ролі під час інсценізацій пісень, казок, розігрування потішок, музичних ігор, святкових ранків та розваг.

Правильно спланувати види художньої діяльності дітей, підготувати необхідні матеріали вихователю і керівнику музичному допоможуть індивідуальні бесіди з дітьми. Напередодні її проведення дорослий має поцікавитися, чим би хотіла зайнятися завтра кожна дитина. Доцільно використати методичний прийом нагадування (- Яке чудове свято нещодавно було! Як красиво співали і танцювали діти! А хто не танцював на святі, а хотів би? Хто хотів би заспівати? ). Такий підхід відновлює в пам’яті дітей художні враження, викликає прагнення творити прекрасне.

Для того, щоб з’явилося бажання займатися художньою діяльністю, необхідно створити творчий настрій.  Атмосфера повинна сприяти художній діяльності та забезпечувати вільний вибір (розкладені на столі музичні інструменти, ширма для лялькового театру, сценічні костюми, наголівники, маски) без цього творчий процес неможливий.

Серед принципів індивідуального підходу до дитини важливе місце посідає застосування заохочень. Для формування у дітей самоповаги, впевненості у своїх можливостях необхідно виявляти увагу і доброзичливість. Часто пропоную дітям пограти  такі музичні ігри, як    «Відгадай мелодію», »Маленькі композитори», «Веселі музиканти», пропоную самим організовувати «танцювальні хвилинки».

Отже, перед керівниками музичними та вихователями ЗДО стоїть завдання виявляти, підтримувати та розвивати нахили та здібності дітей, створювати умови для задоволення індивідуальних інтересів. При цьому вони повинні уміло і тактовно керувати вибором та змістом художньої діяльності дошкільників, чуйно ставитись до паростків дитячої творчості.

15 лютого 2023 року закладі дошкільної освіти  “Дзвіночок” пройшло свято Стрітення, яке ще в народі називають день зустрічі Зими з Весною. Воно було яскраве, веселе. Супроводжувалось посмішками, веселими піснями, чудовими віршами, іграми-естафетами та запальними таночками. Зима – чарівниця поступилася Весні для її царювання і тепла на землі. Свято Стрітення подарувало гарний настрій та задоволення діткам.

Kids decorating a Christmas tree Stock Vector Image by ©tigatelu #37139493

Новий рік — одне із найулюбленіших свят для дітей. Адже саме новорічне свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих бажань, чудові подарунки, а головне — особливу, неповторну атмосферу чарівної казки. Саме таку казку перетворили в життя наші вихователі та музкерівники.

 

Цікаві факти про святого Миколая | Цікаво знати. Світ цікавих фактів

    Найулюбленіше свято дітей – свято Миколая.

Його святкують в Україні 19 грудня, діти з нетерпінням чекають щедрого Миколая, пишуть йому листи, вивчають вірші, співають пісні. Святий Миколай щороку приходить у кожну хатину і обдаровує кожну дитину, ось і до нас в садочок завітав. Він любить усіх людей, та найбільше слухняних та добрих дітей. Нехай це свято стане для всіх нас святом Милосердя, Доброти, прощення та любові до ближніх.

З 1 листопада до 30 листопада в музичній залі проходили Свята Осені.

Свято осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. Аби у святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку, вихователі та музкерівники  підготували чудові сценарії осінніх свят для своїх вихованців.

Ігри, запальні танці та веселі дитячі пісеньки про осінь зробили чарівні дійства незабутнім як для  маленьких талановитих акторів, так і для юних глядачів.

Можемо відзначити взаємозв’язок  вихователів з батьками. Батьки разом з дітьми виготовили проробки для «Осіннього вернісажу»

Статистика сайту
  • 0
  • 0
  • 76
  • 13
  • 0
  • 2