Інформаційна сторінка
Тренінг з “Педагогіки гри в ЗДО” в рамках проєкту The LEGO Foundation “Сприяння освіті”.
У сучасному освітньому середовищі надзвичайно важливо створювати умови, що сприяють всебічному розвитку дитини, її емоційному благополуччю та залученості до навчання. Саме тому наш заклад дошкільної освіти бере активну участь у проєкті The LEGO Foundation “Сприяння освіті”, метою якого є впровадження ігрових методів у навчально-виховний процес.
У рамках цього проєкту було проведено завідувачем Євгенією Вячеславівною та вихователем Наталією Валеріївною Крояло тренінг для педагогічного колективу на тему “Педагогіка гри в ЗДО”. Тренінг був спрямований на формування у вихователів глибшого розуміння значення гри в освітньому процесі, розвитку навичок фасилітації ігрової діяльності, а також на ознайомлення з принципами і підходами, які пропонує LEGO Foundation.
Тренінг пройшов у дружній атмосфері, що сприяла активному обміну думками, співпраці та натхненню до впровадження нових ідей у практику. Педагоги висловили зацікавленість у подальшому розвитку своїх навичок у сфері ігрової педагогіки та готовність активно використовувати отримані знання у роботі з дітьми.
Впровадження педагогіки гри дозволяє зробити освітній процес цікавішим, більш осмисленим і ефективним. Ми щиро вдячні LEGO Foundation за можливість стати частиною цього важливого проєкту, який сприяє створенню кращого майбутнього для наших дітей.
Дитинство — це час, коли закладаються найважливіші цінності, які супроводжуватимуть людину все життя. Саме в дошкільному віці формується співчуття, доброта та відповідальність за тих, хто поруч, хто залежить від нашої турботи. Вихователі з дошкільнятами долучилися до проведення ІV Міжнародного заняття доброти “Щаслива лапа”, щоб разом навчити дітей важливому: тварини — це не іграшки, а живі істоти, які відчувають біль, радість і любов. Кожен маленький крок у цьому напрямку — це великий крок до більш гуманного та доброго світу, це зміни моральних компасів в свідомості молодого покоління нашої країни. Лише разом ми можемо виростити покоління, для якого піклування стане нормою, а доброта — головною мовою серця. ❤️🐾
Булінг у дошкільному закладі
Булінг – свідома агресивна поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої.
Булінг може проявлятися як тиск:
психологічний
фізичний
Часто діти застосовують і фізичний, і психологічний тиск на жертву. Наприклад, образи, приниження, ігнорування, непоступливість, погрози побиття під час ігор.
Як міняється поведінка дитини:
Дитина – жертва булінгу поводиться не звично. Якщо раніше вона охоче відвідувала дитячий садок, то тепер така дитина:
не хоче одягатися вранці
шукає собі будь-яку справу вдома, аби не йти до дитячого садка;
просить батьків забрати її з дитячого садка раніше.
плаче – вигадує хворобу
не контактує з однолітками у дворі;
грає наодинці
в дитячому садку не бере участь у сюжетно-рольових та рухливих іграх
усамітнюється при будь-якій нагоді
грає поламаними іграшками
не має друзів у групі.
Гаряча лінія з питань запобігання насильству: 116123; 0800500335